Powered by SVOL
IMG_1999
foto vakcollege 2

Organisatie

 

Op ISG Arcus werken ongeveer 120 medewerkers. Indien u een medewerker wilt spreken kan dit via het aangegeven e-mailadres in het overzicht of het telefoonnummer 0320-240500.

 

Management 

Bestuurder SVOL                    dhr. B. Lommen                                                       b.lommen@svol.nl

 

Rector                                        dhr. drs. F.W. Lindeman                                        fw.lindeman@isg-arcus.nl

 

Afdelingsleider vmbo beroepsgericht mw. E.W. Klein e.klein@isg-arcus.nl
Afdelingsleider mavo dhr. C.J. Reijneveld k.reijneveld@isg-arcus.nl
Afdelingsleider h/a/g onderbouw mw. drs. J. Swart j.swart@isg-arcus.nl
Afdelingsleider h.a/g bovenbouw mw. drs. M. Blom-Brugman t.blom@isg-arcus.nl
Onderwijscoördinator vmbo mw. J.C. Blum a.blum@isg-arcus.nl
Onderwijscoördinator havo/vwo dhr. C. Garst c.garst@isg-arcus.nl
   

Communicatie en voorlichting       dhr. R. Matthijs                                                                      r.matthijs@svol.nl

 

 

Ondersteunende functionarissen
BIR Mevrouw B. Bier remedial teacher b.bier@isg-arcus.nl
BOX De heer D. Boxum remedial teacher/decaan VMBO d.boxum@isg-arcus.nl
BLL De heer G.J. Bolle coördinator leerhulp g.bolle@isg-arcus.nl
BMN De heer H. Brinkman rekencoördinator h.brinkman@isg-arcus.nl
GRJ Mevrouw drs. H. Grootjen Zorgcoördinator/Orthopedagoge e.grootjen@isg-arcus.nl
HML De heer P. Hummel taalcoördinator p.hummel@isg-arcus.nl
JNG De heer A.N. de Jong Examensecretaris b.de.jong@isg-arcus.nl
WOL Mevrouw J. Wolvenne examensecretaris j.wolvenne@isg-arcus.nl
KON Mevrouw C.T.M. de Koning rekencoördinator r.de.koning@isg-arcus.nl
VMT Mevrouw W.J. Veltmaat-van Enk decaan Havo/VWO w.veltmaat@isg-arcus.nl
BLU Mevrouw J.C. Blum Onderwijs coördinator VMBO a.blum@isg-arcus.nl
GAR De heer C. Garst Onderwijs coördinator havo/vwo c.garst@isg-arcus.nl
DEN De heer J.A.M. Deneer Vertrouwenspersoon j.deneer@isg-arcus.nl
FRA Mevrouw H.C.M. Franssen Vertrouwenspersoon h.franssen@isg-arcus.nl

 

 

IMG_1999
foto vakcollege 2
Design en ontwikkeling CreatieveVrienden.nl
X
X