Powered by SVOL
IMG_1999
foto vakcollege 2

Organisatie

Op ISG Arcus werken ongeveer 120 medewerkers. Indien u een medewerker wilt spreken kan dit via het aangegeven e-mailadres in het overzicht of het telefoonnummer 0320-240500.

 

Dit overzicht is ingedeeld in management, docenten, mentoren en medewerkers ondersteuningsteam.

 

Management 2016-2017

Bestuurder SVOL                    dhr. B. Lommen                                                       b.lommen@svol.nl

Rector                                        dhr. drs. F.W. Lindeman                                        fw.lindeman@isg-arcus.nl

 

Afdelingsleider vmbo beroepsgericht mw. E.W. Klein e.klein@isg-arcus.nl
Afdelingsleider mavo dhr. C.J. Reijneveld k.reijneveld@isg-arcus.nl
Afdelingsleider h/a/g onderbouw mw. drs. J. Swart j.swart@isg-arcus.nl
Afdelingsleider h.a/g bovenbouw mw. drs. M. Blom-Brugman t.blom@isg-arcus.nl
Onderwijscoördinator vmbo mw. J.C. Blum a.blum@isg-arcus.nl
Onderwijscoördinator havo/vwo dhr. C. Garst c.garst@isg-arcus.nl
Zorgcoördinator & vertrouwenspersoon

 

Vertrouwenspersoon

 

(Pers)voorlichting & communicatie

dhr. M.L.C. Voermans

 

mw. E. Grootjen

 

dhr. R. Matthijs

m.voermans@isg-arcus.nl

 


e.grootjen@isg-arcus.nl

 

communicatie@svol.nl

 

 

Docenten 2016-2017

 

 

Afkorting Naam Vak E-mail
ABE Mevrouw drs. M.M. Abbes-Meijer DU mirjam.abbes@isg-arcus.nl
ABS De heer drs. M.J. Abbes DU m.abbes@isg-arcus.nl
ABR Mevrouw A. Braakman NT2 a.braakman@isg-arcus.nl
ADA Mevrouw C.M. Adamus NT2 c.adamus@isg-arcus.nl
AKK De heer drs. J.J. Akkerman NA, NS j.akkerman@isg-arcus.nl
AMA Mevrouw N. Adema EN n.adema@isg-arcus.nl
ANN De heer H.H.A. Anneveld WI, RE h.anneveld@isg-arcus.nl
ARN De heer J.W. van Arnhem BV j.van.arnhem@isg-arcus.nl
ARR De heer C.M. Arrindell WI, RE c.arrindell@isg-arcus.nl
ASV De heer L. van As T&V l.van.as@isg-arcus.nl
BAR De heer B. Barelds GD, MA, AK b.barelds@isg-arcus.nl
BEH Mevrouw C.A.J. Beks BV l.beks@isg-arcus.nl
BEU De heer drs. J.M. Beun NE j.beun@isg-arcus.nl
BIR Mevrouw B. Bier EN b.bier@isg-arcus.nl
BKR Mevrouw L.H. Bakker NE l.bakker@isg-arcus.nl
BKS Mevrouw S.F. Beekmans DU s.beekmans@isg-arcus.nl
BLO Mevrouw drs. M. Blom-Brugman FA t.blom@isg-arcus.nl
BLT De heer drs. W. Bolt SK w.bolt@isg-arcus.nl
BLU Mevrouw J.C. Blum NE a.blum@isg-arcus.nl
BMN De heer H. Brinkman WI, RE h.brinkman@isg-arcus.nl
BNE Mevrouw D.G. Buyne VZ d.buyne@isg-arcus.nl
BOX De heer D. Boxum GS d.boxum@isg-arcus.nl
BRS Mevrouw drs. D.A.F. Brons-Lettinga GD, MA d.brons@isg-arcus.nl
BWN De heer R.R. Brouwn WI r.brouwn@isg-arcus.nl
DEN

 

DKR

De heer J.A.M. Deneer

 

Mevrouw ir. C.N. Dekker – van Ouwerkerk

MU, KUMU
SK
j.deneer@isg-arcus.nl

 

i.dekker@isg-arcus.nl

DLT Mevrouw M. van Dulst LA/GR m.van.dulst@isg-arcus.nl
DRA De heer W.A. van Dravik BPMT w.van.dravik@isg-arcus.nl
DUU De heer T.V. Du WI, RE p.du@isg-arcus.nl
FGR Mevrouw C.U. Fickinger DU c.fickinger@isg-arcus.nl
FLR Mevrouw H. Florijn-Gombert NE h.florijn@isg-arcus.nl
FRA Mevrouw H.C.M. Franssen WI h.franssen@isg-arcus.nl
GAR De heer C. Garst WI c.garst@isg-arcus.nl
GLK Mevrouw P.J.M. van der Gulik BV, KV1 p.vander.gulik@isg-arcus.nl
GRB Mevrouw E.T.A. de Graaf-Bergers EC n.de.graaf@isg-arcus.nl
GRO De heer L. de Groot NA, NS, WI l.de.groot@isg-arcus.nl
GVS De heer D.F. Geenevasen AK d.geenevasen@isg-arcus.nl
HAA De heer A.J.G. de Haan NA a.de.haan@isg-arcus.nl
HGS Mevrouw H. Horlings GS h.horlings@isg-arcus.nl
HIN Mevrouw D.C.G. Hindle-van Tilborgh BI d.hindle@isg-arcus.nl
HLO Mevrouw H. van Loo-van ’t Hof GD, MA, BPVZ h.van.loo@isg-arcus.nl
HM L De heer P. Hummel NE p.hummel@isg-arcus.nl
HOA De heer drs. P.T. Hoekstra EN p.hoekstra@isg-arcus.nl
JHO Mevrouw F. Hof-Port EN j.hof@isg-arcus.nl
JMU De heer J. Mulder NT2 j.mulder@isg-arcus.nl
JNG De heer A.N. de Jong EN b.de.jong@isg-arcus.nl
KKE De heer drs. J. Koekoek GS, MA k.koekoek@isg-arcus.nl
KLE Mevrouw E.W. Klein EN e.klein@isg-arcus.nl
KLN Mevrouw E.A. Klaassen-van de Haar WI, RE l.klaassen@isg-arcus.nl
KOK De heer W.S.P. Kok EC, BPHA M&D e.kok@isg-arcus.nl
KON Mevrouw C.T.M. de Koning WI, RE r.de.koning@isg-arcus.nl
KRK De heer C.H.A. de Kruijk CKV, KUA, KUBV k.de.kruijk@isg-arcus.nl
KSS Mevrouw J. Käss BPVZ j.kass@isg-arcus.nl
LGN De heer M.J. van Langen LO m.van.langen@isg-arcus.nl
LHF De heer S. Luehof WI s.luehof@isg-arcus.nl
LMN De heer drs. F.W. Lindeman DU fw.lindeman@isg-arcus.nl
MNN Mevrouw T.S.M. van Maanen-Claassen BI e.van.maanen@isg-arcus.nl
MDD Mevrouw L. van Midden-de Groot BV l.van.midden@isg-arcus.nl
MEY De heer drs. F.M. van der Meij EC/ MO f.vander.meij@isg-arcus.nl
MUR Mevrouw A. Murre EN a.murre@isg-arcus.nl
NES Mevrouw J.R. Neslo NSK, NS, NT j.neslo@isg-arcus.nl
NIL Mevrouw I. Nilsen DR i.nilsen@isg-arcus.nl
NWS De heer drs. M.T.F. Nieuwenhuis LA/GR GD, MA s.van.oort@isg-arcus.nl
ONR Mevrouw drs. I.W. Onrust LA/GR i.onrust@isg-arcus.nl
OPH Mevrouw drs. E.G.M Oppenhuizen-van Eysenrode MA e.oppenhuizen@isg-arcus.nl
ORT De heer S.I. van Oort GD, MA s.van.oort@isg-arcus.nl
OUT Mevrouw J.M. Out-Schippers FA m.out@isg-arcus.nl
QOU Mevrouw S. Al Qouraishi EN s.al.Qouraishi@isg-arcus.nl
REY De heer C.J. Reijneveld FA k.reijneveld@isg-arcus.nl
RIG Mevrouw S. Rigter-Tinholt BI s.rigter@isg-arcus.nl
SCL Mevrouw M.C. Schuiling-van Bon BPHA, EC m.schuiling@isg-arcus.nl
SCN Mevrouw M. Schilderman NE m.schilderman@isg-arcus.nl
SCO De heer drs. J. Scholtens AK, GD j.scholtens@isg-arcus.nl
SGT De heer B.A.G. Scheggetman NE b.scheggetman@isg-arcus.nl
SMN Mevrouw N. Schooneman BI n.schooneman@isg-arcus.nl
SRT Mevrouw drs. J. Swart EN j.swart@isg-arcus.nl
STB De heer H.P.J. Steenbakkers EC/ MO h.steenbakkers@isg-arcus.nl
STE De heer R.C. Steenbergen WI r.steenbergen@isg-arcus.nl
STO De heer P.L.W.M. Stofmeel FA p.stofmeel@isg-arcus.nl
SWI Mevrouw H.H. Swinkels-Korlaar EN h.swinkels@isg-arcus.nl
TAD Mevrouw R. Tadema MU r.tadema@isg-arcus.nl
THU De heer J. Thuis WO, GD j.thuis@isg-arcus.nl
VIS De heer F.Y. Visser BPBT f.visser@isg-arcus.nl
VMT Mevrouw W.J. Veltmaat-van Enk LO w.veltmaat@isg-arcus.nl
VRE Mevrouw dr. L.C.W. Vredeveld BI l.vredeveld@isg-arcus.nl
VRI De heer L.J. de Vries EC l.de.vries@isg-arcus.nl
VSR Mevrouw M. Visser LO, BI m.visser@isg-arcus.nl
WAR Mevrouw J.P. Warners-de Bruin WI, RE a.warners@isg-arcus.nl
WES De heer N.R. Westerink LO n.westerink@isg-arcus.nl
WOL Mevrouw J. Wolvenne LO j.wolvenne@isg-arcus.nl
ZAN Mevrouw E.M. van Zandbeek-Melis BPVZ, M&D e.van.zandbeek@isg-arcus.nl

 

Mentoren 2016-2017

 

Klas Afdeling Mentor
1A lwoo/bb/kb vakcollege Mw. N. Schooneman
1D lwoo/bb/kb vakcollege Dhr. W.S.P. Kok & Mw. E.M. van Zandbeek-Melis
1C lwoo/bb/kb vakcollege Dhr. L. van As
1J mavo Mw. E.A. Klaassen-van de Haar
1K mavo Dhr. P.L.W.N. Stofmeel
1P havo/atheneum/gymnasium Dhr. M.P. van Langen
1Q havo/atheneum/gymnasium Dhr. H.H.A. Anneveld & Mw. A. Murre
1R havo/atheneum Mw. T.S.M. van Maanen-Claassen & Dhr. S. Luehof
1S gymnasium Mw. L. van Midden-de Groot & Mw. J.M. Out-Schippers
2A lwoo/bb Dhr. C.M. Arrindell
2B lwoo/bb Dhr. J. Thuis
2C lwoo/bb/kb vakcollege Mw. J. Neslo
2E lwoo/bb/kb Mw. I. Nilsen
2J mavo Dhr. P. Hummel
2K mavo Dhr. N.R. Westerink & Mw. P.J.M. van der Gulik
2P havo/atheneum/gymnasium Mw. H.C.M. Franssen
2Q havo/atheneum/gymnasium Mw. S.F. Beekmans
2R atheneum/gymnasium Mw. M. Visser & Dhr. drs. J.J. Akkerman
2S gymnasium Mw. H. Florijn-Gombert & Dhr. J. Scholtens
3A bb/kb Mw. M. Schilderman
3B bb/kb Dhr. B.A.G. Scheggetman
3C bb/kb Dhr. T.V. Du
3M mavo Mw. J.C. Blum
3N mavo Mw. S. Rigter-Tinholt & Mw. N. Adema
3S havo Mw. F. Hof-Port
3X atheneum Mw. E.G.M. Oppenhuizen- van Eysenrode & Dhr. L. de Groot
3Z gymnasium Dhr. drs. F.M. van der Meij & Mw. B. Bier
4A bb/kb Mw. J. Wolvenne
4B bb/kb Dhr. F.Y. Visser
4C bb/kb Dhr. W.A. van Dravik
4M mavo Dhr. D. Boxum
4N mavo Dhr. B. Barelds
4S havo Dhr. C.H.A. de Kruijk & Mw. drs. D.A.F. Brons-Lettinga
4T havo Mw. E.T.A. de Graaf-Bergers
4X atheneum Mw. H. Horlings
4Z gymnasium Dhr. J.A.M. Deneer
5A havo Mw. L.H. Bakker & Mw. L.C.W. Vredeveld
5B havo Dhr. H. Brinkman & Dhr. drs. J. Koekoek
5F atheneum Dhr. H.P.J. Steenbakkers
5G gymnasium Dhr. P.T. Hoekstra & Mw. C.T.M. de Koning
6A atheneum/gymnasium Dhr. drs. J.M. Beun & Mw. drs. M. Blom-Brugman
6B  gymnasium Mw. drs. M. van Dulst & Dhr. drs. M.T.F. Nieuwenhuis

 

Ondersteuningsteam

 

Algemeen ondersteuningsteam@isg-arcus.nl
De heer E. van Heumen coach e.van.heumen@isg-arcus.nl
De heer H. de Jong coach h.de.jong@isg-arcus.nl
De heer J. van Dijk

 

Mevr. E. Huijbrechts

coach

 

coach

j.van.dijk@isg-arcus.nl

 

e.huijbrechts@isg-arcus.nl

IMG_1999
foto vakcollege 2
Design en ontwikkeling CreatieveVrienden.nl
X