Powered by SVOL
IMG_1999
foto vakcollege 2

Organisatie

 

Op ISG Arcus werken ongeveer 120 medewerkers. Indien u een medewerker wilt spreken kan dit via de afdelingsleider op het aangegeven e-mailadres in het overzicht of via het algemene telefoonnummer van onze school: 0320-240500.

 

Management 

Bestuurder SVOL                    dhr. B. Lommen                                                       b.lommen@svol.nl

 

Rector                                        dhr. K. Hoogvorst                                                    k.hoogvorst@isg-arcus.nl

 

 

 

Afdelingsleiding

Afdelingsleider vmbo beroepsgericht mw. E.W. Klein e.klein@isg-arcus.nl
Afdelingsleider mavo dhr. C.J. Reijneveld k.reijneveld@isg-arcus.nl
Afdelingsleider havo/ath/gym onderbouw mw. drs. J. Swart j.swart@isg-arcus.nl
Afdelingsleider havo/ath/gym bovenbouw mw. drs. M. Blom-Brugman

 

t.blom@isg-arcus.nl

 

 

Ondersteunende functionarissen
ARN De heer J.W. van Arnhem coach OT j.van.arnhem@isg-arcus.nl
BIR Mevrouw B. Bier schoolopleider b.bier@isg-arcus.nl
BOX De heer D. Boxum decaan VMBO d.boxum@isg-arcus.nl
BLL De heer G.J. Bolle coördinator leerhulp g.bolle@isg-arcus.nl
GRJ Mevrouw H. Grootjen ondersteuningscoördinator e.grootjen@svol.nl
JOT Mevrouw J. Oost orthopedagoge j.oost@svol.nl
HML De heer P. Hummel coach OT p.hummel@isg-arcus.nl
WOL Mevrouw J. Wolvenne examensecretaris j.wolvenne@isg-arcus.nl
JHO Mevrouw F. Hof-Port taalcoördinator j.hof@isg-arcus.nl
KON Mevrouw C.T.M. de Koning rekencoördinator r.de.koning@isg-arcus.nl
VMT Mevrouw W.J. Veltmaat-van Enk decaan Havo/VWO w.veltmaat@isg-arcus.nl
BLU Mevrouw J.C. Blum onderwijscoördinator VMBO a.blum@isg-arcus.nl
GAR De heer C. Garst onderwijscoördinator havo/vwo c.garst@isg-arcus.nl
DEN De heer J.A.M. Deneer vertrouwenspersoon j.deneer@isg-arcus.nl
FRA Mevrouw H.C.M. Franssen vertrouwenspersoon/leerling coördinator h.franssen@isg-arcus.nl
SMN Mevrouw N. Schooneman leerlingcoördinator n.schooneman@isg-arcus.nl
FGR Mevrouw C.U. Fickinger coach Pitstop c.fickinger@isg-arcus
ROOK Mevrouw M. Rook-Schuldink coach Pitstop m.rook@isg-arcus.nl

 

Communicatie en voorlichting SVOL
De heer R. Matthijs r.matthijs@svol.nl

 

 

IMG_1999
foto vakcollege 2
Design en ontwikkeling CreatieveVrienden.nl
X
X

Bij het doorgaan van gebruik van deze website, accepteer je het gebruik van cookies. MEER INFORMATIE

The cookie settings on this website are set to "allow cookies" to give you the best browsing experience possible. If you continue to use this website without changing your cookie settings or you click "Accept" below then you are consenting to this.

Close